Varşova’nın en iyi nargilecisine gittik! #vlog #polonya

Zaten yıllardır bildiğimiz ve arkadaşlarla gayet müdavimi olduğumuz bir mekandı. Ama gitmeyeli epey uzun zaman olmuş. Hazır gitmişken, Varşova’nın en iyi nargilecisinde sizin için çekim yapalım dedik.

Duyduğumuz kadarıyla mekanın sahipleri Polonyalı değil, Ukraynalı. Varşova’nın hemen merkezinde olması da, kesinlikle insanı çekiyor.

Hemen videomuzu da burada paylaşalım. İsterseniz aşağıda yine mekanla ilgili yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Tarantino

Evet, mekanın ismi Tarantino. Hem bar ve ufak atıştırmalıklar bulabileceğiniz mini restoran, hem de nargile cafe gibi düşünebilirsiniz. Nargileci arkadaş da Ukraynalı. Unutmayın ki Nargile ücretlerini kendisine peşin olarak veriyorsunuz. Diğer içtiklerinizi ve yediklerinizi ise hesabı isteyerek mekana ödüyorsunuz.

Daha önceleri Polonya’da nargile cafe var mı diye bir yazı da yazmıştım, hatırlıyorum. 2012 yılıydı sanırım. Şimdiye bakacak olursak, Polonya’nın çoğu şehrinde nargileciler var. Varşova için yorum yapmak gerekirse, %80’inden fazlası için direkt çöp diyebilirim. Sadece boğazınızı ve ciğerlerinizi yoracak nargileler yapıyorlar. Diğer güzel kısımda da çok az mekan kalıyor zaten. Onlarca yerde de denemişizdir. Ama biz Tarantino kadar güzel nargile yapanı henüz bulamadık. Belki daha önceleri vardı. Ama yakın zamanda, özellikle de son 1 yıl içinde, Tarantino kadar lezzetli, keyifli ve insanı yormayan nargile yapan mekan göremedik.

Çok fazla da söze gerek yok. Videomuzu da beğeneceğinizi umuyoruz. VEDEGO kanalımıza abone olmayı da unutmayın. Kaliteli içerikler üretmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir