indir.com yurt dışına açıldı!

Hiç şüphesiz Türkiye’nin en popüler teknolojik haber, mobil uygulama ve oyun indirme sitelerinden biri olan indir.com yurt dışına açıldı. İmza İnternet Teknolojileri girişimlerinden olan indir.com’a İngilizce dil seçeneği eklendi. Biz de hemen gidip test etmiş olduk!

Vedego ekibi olarak zaten indir.com’un uzun zamandır takipçisiyiz. Şimdi de İngilizce sayfasıyla yurt dışına açıldığını duyunca, çok mutlu olduk.

2011 yılında ilk olarak Windows işletim sistemi programları ile sektöre giriş yapan indir.com, daha sonrasında Mac işletim sistemine ait uygulamaları da sistemine dahil etti. Daha sonrasında iOS ve Android işletim sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber bu işletim sistemlerine ait uygulamaları da sistemine entegre ederek büyüdü. İçerikleri kullanıcılarıyla buluşturmaya başladığı 2011 yılından bugüne kadar Türkiye’de ve Dünya’da popüler olan, en çok indirilen ve trend olan programları inceleyerek kullanıcılarına uygulamalar hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.

İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı Sayın Hasan Yaşar’ın konu ile alakalı yaptığı açıklamanın bir kısmı ise şu şekilde;”Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik veriyoruz ve yabancı pazarlarda tanıtılmalarına katkı sağlamayı istiyoruz. Türk yazılım ve oyun sektörü yurt dışında ne kadar gelişirse, tüm sektörlerimizin bundan o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.”

Sizde İngilizce indir.com’u ziyaret etmek için “https://en.indir.com” adresini ziyaret edebilir ya da yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz; İngilizce indir.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir